Спортивний клуб кіокушинкай карате «КАНКУ»

LVIV OPEN CUP - 2020

9-11 жовтня в приміщенні СКА по вул.Клепарівська 39а пройшов турнір, в якому приймали участь спортсмени, котрі слідують шляхом кіокушинкай карате.

Досить приємно, що незважаючи на епідеміологічну ситуацію в країні до нас завітали представники інших міст, а саме Миколаіва, Києва, Хмельницька, Тернополя та ін. за що висловлюємо подяку тренерам, оскільки у такі скрутні часи знайшли можливість розвивати спорт та привезти своїх учнів на змагання.

Учасники боролися у вікових категоріях розпочинаючи із 2013 року народження по 2002. Також, було понад 100 вагових категорій на 3 дні змагань. Керівники двох клубів - СК Канку шихан Мутін С. та ЛОФКК шихан Король О. зробити все від себе можливе, щоб організувати свято спорту. Усі учасники були нагороджені пам’ятними подарунками, призери дипломами та кубками з медалями. Зауважимо, що все відбувалось із дотриманням карантинних вимог (антисептики, одноразові рукавиці, маски, дозволена кількість людей в залі). Усі без виключення тренери нагороджені дипломами за розвиток та популяризацію кіокушинкай карате в Україні та виховання здорової нації!

На урочисте відкриття змагань завітала Передерій Віра - начальник відділу спорту вищих досягнень управління спорту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради.

Дякуємо усім спортсменам, тренерам, організаторам, мас-медіа у сприянні проведенню турніру. Вийшло потужно, професійно та захопливо!

Осу!

P.S: усі фотографії та відео можете переглянути на нашому сайті, а також на сторінках в соціальних мережах FB та Instagram