Спортивний клуб кіокушинкай карате «КАНКУ»

Перший етап підготовки до Чемпіонату світу Національної збірної команди України м.Львів

3-12 червня 2022 року на базі центрального доджо СК «КАНКУ» пройшов перший етап підготовки збірної команди України до вагового Чемпіонату Світу, що відбуватиметься 24-25 вересня у м.Кельце (Польща)

До збірної України потрапили одразу аж вісім спортсменів – рекордна кількість, за всю історію кіокушинкай карате в України.

Склад Національної збірної команди наступний:

Приємно зазначити, що 5 спортсменів саме представники нашого клубу. І за всю історію клубу – це найвищий результат такого рівня.

Тренування відбувались два рази на день, у різних форматах, спрямованих на підняття фізичної підготовки, тактики ведення поєдинків, тестування спортсменів, набуття спарингового досвіду, перегляд поєдинків потенційних супротивників та моделювання нового підходу для позитивного результату на змаганнях.

Дані збори та в цілому весь етап підготовки став можливим завдяки фінансовій допомозі, яку надав головний офіс та представники WKO Shinkyokushinkai у всьому світі. Допомога у розмірі 5 мільйонів єн (це приблизно 37 тис доларів станом на 12 червня) піде на підтримку роботи НФККУ та підтримку спортсменів до Чемпіонату.

Попереду ще не один етап підготовки як а теренах України, так і закордоном. Планується відправка команди на збори до Угорщини та Литви.

Загалом, ми пишаємося тим, що Україна буде приймати участь на змаганнях такого рівня, завдяки роботі наших спортсменів та тренерів. Адже перемога нам потрібна на всіх фронтах!

Вболіваємо та підтримуємо!

ОСУ!

Фото та відео у коротких постах висвітлені у соціальній мережі Фейсбук на сторінці КАНКУ.