Спортивний клуб кіокушинкай карате «КАНКУ»

МАРІУШ МАЗУР, сенсей із Варшави (ПОЛЬЩА) НА ЛІТНЬОМУ СЕМІНАРІ у Львові

МАРІУШ МАЗУР, сенсей із Варшави (ПОЛЬЩА)  НА ЛІТНЬОМУ СЕМІНАРІ у Львові

6-8 червня 2014 року, у гості для проведення навчально-тренувальних зборів, навідався сенсей, тренер збірної команди Польщі – Маріуш Мазур (Mariusz Mazur).

Цієї зустрічі на татамі у спортивному залі ми очікували понад рік. Адже, ситуація в нашій державі досить напружена і, звісно, що у зв’язку із цим були переживання з обох сторін щодо взаємної співпраці. Однак, все ж таки, дійшовши згоди наше гостинне місто прийняло метра кіокушинкай карате. Сенсей Мутін постарався організувати прийом на високому рівні, показавши місто, розказавши давню історію старовинного міста, а також пригощення українською кухнею.

Усі бажаючі спортсмени клубу «КАНКУ» прийняли участь у даному семінарі. Ці збори були дуже, і дуже пізнавальними. Це шалений обмін досвідом, котрий лишень покращить тренувальний процес. Насправді усі, а саме тренери та спортсмени, залишилися задоволеними. Дуже до вподоби не традиційний для нас підхід до тренувань. Маріуш Мазур продемонстрував цікавий і влучно корисний симбіоз йоги та карате. Були пояснені головні моменти цих двох напрямків і їх вплив на організм. Також, багато роботи було на лапах на швидкість і витривалість. Цікаві комбінації в роботі у парах. Звісно, це все розширило кругозір усіх присутніх щодо карате спортивного і карате-будо. Насправді, ще раз підтвердилося твердження, що карате — це гармонійний розвиток особистості.

Насправді, не зважаючи на усі свої величезні досягнення у спорті, сенсей Мазур виявися дуже спокійною, простою і невимогливою людиною із глибоким душевним світосприйняттям.

Варто зазначити, що сенсей Маріуш відзначив високий рівень старших спортсменів, сказавши, що вони володіють гарною технікою і настирливістю. Приємно таке чути від такої відомої і мужньої людини./p>

Це був лише перший етап нашої співпраці із польською командою. Попереду ще багато запланованих разом семінарів та тренувальних зборів.