Спортивний клуб кіокушинкай карате «КАНКУ»

Традиційний турнір «КУБОК СК КАНКУ» - 2021

Приємно повідомити, що протягом 22-23 травня на базі спортивного комплексу «Галичина» відбувся наш щорічний турнір «Кубок СК КАНКУ».

Незважаючи на карантин, на заборону тренувань змагання виявились масовими, про що свідчать наступні офіційні дані:

Перший день змагань був присвячений початківцям, білим та помаранчевим поясів. Приймало участь 430 діток, віком 2015-2007 р.н. Дехто вперше виходив на татамі, дехто вдруге. Ми щиро радіємо, що наші вихованці, які тільки розпочинають свій шлях, показали свій дух воїна! Спостерігаючи на страхом, а водночас і вогнем в очах таких юних спортсменів, відчуваючи переживання їхніх тренерів, емоції перемог та поразок - все це зробило атмосферного справжнього змагального духу!

Другий день змагались більш досвідчені спортсмени та юнаки (дівчатка) - кадети, розпочинаючи від блакитних поясів та вище. Поєдинки були білиш запеклішими, виникали апеляційні моменти, однак завдяки професіоналізму все вирішувалось.

Ми, насправді, намагались зробити спортивне свято для дітей та батьків, незважаючи на попередні карантинні перешкоди. Кубки, медалі, дипломи, професійна он-лайн трансляція, конфеті - все, щоб задовільнити усіх, і вважаємо, нам це вдалось!

Щиро вітаємо переможців та призерів.
Вітаємо тренерів і дякуємо за проведену роботу в нелегких умовах весни.
Дякуємо батькам за підтримку та ініціативу в розвиток сильного та незламного покоління!

Осу!
Далі - більше!

❗️Фотозвіт зі змагань найближчим часом буде виставлений у нашій групі в Facebook. Слідкуйте за оновленнями.