Спортивний клуб кіокушинкай карате «КАНКУ»

Весняні семінари та іспити для молодших поясів

9-11 травня 2014 року проводилися весняні навчально-атестаційні семінари та іспити для молодших поясів. Семінари проводилися під керівництвом сенсея Мутіна С.А, сенсея Кочеткової (Мутіної) Н.А. та сенсея Гаврильця Т.С.

навчально-атестаційні семінари

Приймало участь понад 400 спортсменів, а саме володарі білих та оранжевих поясів. Протягом семінарських занять було пройдено базову техніку карате (удари, блоки, стійки, ідо-гейко, відпрацьовано різноманітні ренраку, ката) та приділялась увага фізичній підготовці (як загальній так і спеціалізованій) і гнучкості.

Семінари тривали протягом двох днів. Усі спортсмени були поділені за рівнем майстерності та віком у двох спортивних залах. Дана градація дала змогу сформувати насичений, алгоритмізований та якісний підхід до тренувального процесу. Усі 16 інструкторів нашого клубу приймали активну участь у семінарах та іспитах, проводячи окремі блоки тренувань.

навчально-атестаційні семінари

Рівень спортсменів-початків хороший. Помітним стало, що тренери та вихованці приділяють велику увагу технічній підготовці. Усі свої вміння та знання в техніці карате каратеки змогли продемонструвати на іспиті, котрий відбувався в неділю. Тривав понад три години. На іспиті спортсмени виборювали право стати володарем наступного кю-ступеня. Білі пояси загалом вперше відчули свою першу «перемогу». Іспит пройшов досить успішно.

Керівництво СК «КАНКУ» вітає усіх своїх вихованців із проходженням семінарів та іспитів. Бажаємо відповідати своєму поясу, не зупинятися на досягнутому та надалі показувати результати на тренуваннях.

ОСУ!