Спортивний клуб кіокушинкай карате «КАНКУ»

Відкритий Чемпіонат Нідерландів м. Снек

Відкритий Чемпіонат Нідерландів,Снек

22-23 жовтня команда нашого клубу у складі 49 чоловік, разом з нашими друзями з Хмельницького приймали участь на Відкритому Чемпіонаті Нідерландів у м. Снек. На цьому чемпіонаті приймало участь 187 спортсменів з 9 країн Європи. Наша збірна команда здобула 8 перших, 6 других та 8 третіх місць з 27 спортсменів, які приймали участь.

Отже загальні результати:

Перші місця 1) Ганущак Олег (тренер Попандопуло А.А.) 2) Кравчук Ростислав (тренер Пігрух О.В.) 3) Дудкіна Дарія (тренер Пігрух О.В.) 4) Ковальчук Мар’ян (тренер Пігрух О.В.) 5) Бзот Дмитро (м.Хмельницький) 6) Слінько Максим (м. Александрія) 7) Іленко Андрій (тренер Мутін С.А.) 8) Загорбенський Любомир (тренер Мутін С.А.)

Другі місця 1) Безелевський Олег (тренер Мутін С.А.) 2) Лобода Богдан (м. Хмельницький) 3) Леонович Артур (м. Хмельницький) 4) Лебідь Арсен (тренер Мутін С.А.) 5) Малендевич Микита (тренер Мутін С.А.) 6) Габчак Юрій (тренер Мутін С.А.)

Треті місця 1) Ящук Денис (тренер Гаврилець Т.С.) 2) Дзінюк Михайло (м. Хмельницький) 3) Король Юлія (тренер Попандопуло А.А.) 4) Думич Роман (тренер Мутін С.А.) 5) Демчук Богдан (тренер Мутін С.А.) 6) Юристовський Олексій (тренер Мутін С.А.) 7) Тимець Олександр (м. Хмельницький) 8) Попандопуло Анастас (тренер Мутін С.А.)

На цьому чемпіонаті ми хотіли б виділити виступ Андрія Іленко, який вперше виступав у дорослому розряді. Провівши три поєдинки, всі виграв з оцінкою «іпон», став чемпіоном у категорії до 70 кг. серед чоловіків. Також хочемо відзначити виступ трьох наших юніорів-спортсменів, це Габчак Юрій , Лебідь Арсен та Малендевич Микита - які хоч і стали другими у своїх категоріях-показали високий рівень поєдинків, технічну підготовку та майстерність гідну чемпіонів!

Крім участі у Чемпіонаті, наша команда під час поїздки побувала у «Тропікал-парку» в Німетчині, відвідала «Астерікс Парк» у Франції, побувала у Парижі відвідавши Ейфелеву вежу, побачивши Лувр ,побували в «Нотердам де Парі» , цілий день був присвячений відпочинку у «Діснейленді» та на останок ми відновили сили у СПА комплексі «Любенау» у Німечині .

Отже вітаємо всіх наших спортсменів з вдалим виступом на міжнародній арені та бажаємо надалі підвищувати свій рівень!