Спортивний клуб кіокушинкай карате «КАНКУ»

Відкритий Чемпіонат Швейцарії

1-го травня відбувся Відкритий Чемпіонат Швейцарії у м Люцерн . В ньому прийняли участь 197 спортсменів з 13 країн Європи. Нашу країну представляли 24 спортсмена з різних міст України - Львова, Умані, Чернігова, Олександрії та Хмельницького.

За результатами змагань ми здобули 6 перших, 5 других та 6 третіх місць. Молоді вихованці продемонстрували хорошу технічну та фізичну підготовку та прагнення до перемоги.

Незважаючи на те, що всі змагались у відкритих (абсолютних) категоріях де супротивниками були подекуди більш важчі опоненти - більшість тих хто не зміг потрапити до трійки переможців пройшли по 2-3 кола (змагання проходили по олімпійській системі). Особливо вражав кількісний склад деяких категорій, наприклад в категорії 1999-2000 р.н. було в сітці 54 спортсмена і Оприск Роман, який став переможцем (у фіналі зустрівшись зі своїм одноклубником - Максим'яком Степаном) провів до фінала 5 поєдинків.

Під час поїздки наші вихованці відвідали та пройшли з екскурсіями по Празі та Кракову, відвідали один з найбільших у Європі зоопарків та побували у знаменитих соляних шахтах у Величці. Маємо надію, що це не остання наша перемога і ще раз вітаємо нашу молоду команду!